Operasyonlarım

Tüm Operasyonlarım

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI

RİNOPLASTİ

“Rinoplasti” olarak ifade edilen burun estetiği ameliyatı; burundaki şekil bozukluklarını iyileştirmek için uygulanan bir cerrahi işlemdir.

LİPOSUCTİON

VASER VE LAZER

Liposuction; karın bölgesi, bel, kalça, bacak, sırt, kol ya da boyun bölgesi gibi vücudun belirli bölümlerindeki yağ fazlalığını gidermede kullanılan popüler bir prosedürdür.

MEME KÜÇÜLTME

MAMOPLASTİ

Meme Küçültme operasyonu ile yağ, meme dokusu ve deri çıkarılır; memeler daha küçük, daha hafif ve daha sıkı hale gelir.

MEME DİKLEŞTİRME

MASTOPEXY

Meme dikleştirme ameliyatı aynı zamanda mastopexy ya da meme kaldırma ameliyatı olarak ta bilinen bir estetik meme operasyonu.

MEME BÜYÜTME

MAMOPLASTİ

Meme büyütme işlemi meme ölçüsü normalden küçük kadınların sıklıkla başvurduğu bir estetik ameliyattır.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

BLEFAROPLASTİ

Göz Kapağı Estetiği, üst ve alt göz kapaklarındaki sarkmış fazla derilerin çıkartılması ve yağ torbalanmalarının düzeltilmesi operasyonudur.

YÜZ VE BOYUN GERME

FACE LİFT – NECK LİFT

Yüz ve boyun germe operasyonları birlikte veya ihtiyaca göre ayrı ayrı yapılan operasyonlardır.

GENİTAL ESTETİK

GENİTAL REGİON AESTHETİCS

Genital Estetik ameliyat ve uygulamaları, kadınlarda genital bölgeye yapılan her türlü kozmetik uygulamalar ‘Kozmetik Jinekoloji’ alanında yer alır.

KULAK ESTETİĞİ

OTOPLASTİ

Kulak Estetiği, kepçe kulak, doğumdan veya genetik sebeplerden dolayı, meydana gelen estetik bir sorundur.

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

BARİATRİK CERRAHİ

Vücut Şekillendirme operasyonları, vücudu istenilen forma sokarak, obeziteyi yenen hastaların istedikleri vücut biçimine kavuşmasını sağlamaktadır.

KARIN GERME

ABDOMİNOPLASTİ

Karın Germe ameliyatı, Teknik olarak abdominoplasti olarak bilinen karın germe, seçilen en popüler plastik cerrahi işlemlerinden biridir.

KOL GERME

ARM TENSİON SURGERY

Kol germe ameliyatı, yaşın ilerlemesine ve kilo kaybına paralel olarak sarkan ve gevşeyen üst kol derisine uygulanan bir estetik cerrahi operasyonudur.

UYLUK GERME

ÜST BACAK GERME

Uyluk ve kalça germe ameliyatı; uyluk ve kalça bölümünde gevşemiş, sarkmış olan deri ile yağ dokusunun çıkartılması, bölgenin gergin ve düz bir hale getirilmesi işlemidir.

BOTOX

BOTULİNUM TOKSİNİ

Botox, yaygın olarak yüzün üst bölgesinde görülen ve yüz mimiklerinden kaynaklı kas hareketlerinden oluşan kırışıklıklardır.

DOLGULAR

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

Dolgu çürük nedeniyle zarar görmüş dişlere normal işlevini kazandırmaya yardımcı olan bir işlemdir.